زمان مطالعه: دقیقه

اعترافات قاتل بندری که اجساد قربانیانش را مثله می کرد / او تاکنون به قتل دو زن اعتراف کرده است

تحقیقات بازپرس جنایی از مرد جنایتکاری که به اتهام قتل و مثله کردن زن جوانی دستگیر شده بود، اسرار جنایت دیگری را برملا کرد. تازه‌ترین اعترافات این مرد نشان می‌دهد که او چند سال قبل زن دیگری را نیز به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است.
20 مرداد 1398
شناسه : 14630
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/14630
3581+
بالا
2 کیسه پلاستیکی بزرگ روی زمین پهن کردم و جسد را روی آن گذاشتم و با چاقو آن را 2 قسمت کردم. سپس هر قسمت را داخل یک گونی انداختم و گونی‌ها را داخل خور انداختم تا هیچ ردی از جنایت باقی نماند.
تحقیقات بازپرس جنایی از مرد جنایتکاری که به اتهام قتل و مثله کردن زن جوانی دستگیر شده بود، اسرار جنایت دیگری را برملا کرد. تازه‌ترین اعترافات این مرد نشان می‌دهد که او چند سال قبل زن دیگری را نیز به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است.

تحقیقات بازپرس جنایی از مرد جنایتکاری که به اتهام قتل و مثله کردن زن جوانی دستگیر شده بود، اسرار جنایت دیگری را برملا کرد. تازه‌ترین اعترافات این مرد نشان می‌دهد که او چند سال قبل زن دیگری را نیز به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است.

چندی قبل زن جوانی نزد مأموران پلیس بندرعباس رفت و مدعی شد دوستش فاطمه به طرز عجیبی ناپدید شده و ممکن است بلایی سرش آمده باشد. بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که این زن در یک مغازه پیتزافروشی کار می‌کرد و چند روزی است که هیچ‌کس از او اطلاع ندارد. با آغاز تحقیقات کارآگاهان به بررسی تماس‌های تلفنی او پرداختند. شواهد نشان می‌داد چند پیامک که در آنها فحاشی شده بود با تلفن همراه زن مفقود شده برای چند نفر ارسال شده است اما هویت دریافت‌کنندگان این پیامک‌ها مشخص نبود. در این شرایط مأموران به ردیابی چند مظنون پرداختند و یکی از افرادی که پیامک برایش ارسال شده بود را بازداشت کردند. این مظنون مدعی بود که از زن مفقود شده اطلاعی ندارد اما وقتی تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفت اعتراف کرد که او را به قتل رسانده است.

بازجوی بازپرس محسن مینا از متهم

در این شرایط بود که وی از سوی قاضی محسن مینا، بازپرس جنایی بندرعباس تحت بازجویی قرار گرفت. او در اعترافاتش گفت: چند سال قبل با این زن آشنا شدم. حدود یک هفته در یک مغازه پیتزافروشی با هم همکار بودیم اما من دیگر به آنجا نرفتم، ولی مقداری از وسایلم نزد او ماند. مدتی گذشت و سراغ وسایلم را از او گرفتم اما او مدام امروز و فردا می‌کرد و حاضر نبود وسایلم را پس بدهد. یک روز برای اینکه با هم صحبت کنیم او را به خانه‌ام دعوت کردم. درباره وسایلم که مدت زیادی نزد او بود، صحبت کردم اما فایده‌ای نداشت و او گفت وسایلم را پس نمی‌دهد. من هم عصبانی شدم و درحالی‌که او روی مبل نشسته بود، روسری‌اش را دور گردنش انداختم و حدود 8، 7دقیقه نگه داشتم تا اینکه بی‌حرکت شد. او دیگر نفس نمی‌کشید. فهمیدم که جانش را از دست داده است. می‌خواستم هرطور که شده از شر جسدش خلاص شوم.  کشان‌کشان او را به حمام بردم و در آنجا جسدش را مثله کردم و قطعات جسد را داخل حدود 7کیسه پلاستیکی گذاشتم و هر کدام از کیسه‌ها را در یکی از سطل‌های زباله در مکان‌های مختلف شهر انداختم. همچنین طلاهایی را که همراه او بود فروختم و کیف و وسایل شخصی‌اش را هم در سطل‌های زباله انداختم تا هیچ ردی از او در خانه‌ام به جا نماند.

اقرار به دومین جنایت

بازجویی‌ها از این متهم در حالی ادامه داشت که شواهد نشان می‌داد او سال 91در ارتباط با مفقود شدن زن دیگری نیز دستگیر شده اما چون هیچ مدرکی علیه او وجود نداشته مأموران آزادش کرده بودند. در این شرایط بود که کارآگاهان بار دیگر به تحقیق از وی درخصوص آن زن پرداختند. متهم که چند روز قبل به یک جنایت اعتراف کرده و همه‌‌چیز برایش به پایان رسیده بود در این دور از تحقیقات اعتراف کرد که سال 91زن مفقود شده را به قتل رسانده و جسد او را نیز مثله کرده است. او درباره جزئیات این قتل گفت: آن زمان من به‌عنوان سرآشپز در یک فست‌فودی کار می‌کردم و مقتول مشتری ما بود. در رفت‌وآمدهایی که او به محل کارم داشت با یکدیگر رابطه صمیمی و نزدیکی پیدا کردیم و گاهی یکدیگر را می‌دیدیم. متهم ادامه داد: مدتی از شروع این رابطه گذشته بود که او مدعی شد از من باردار شده است. او می‌گفت باید پول بدهم تا بچه را سقط کند اما من چنین پولی نداشتم و به همین دلیل کم‌کم رابطه‌مان به‌هم خورد. او هر روز تماس می‌گرفت و با هم جر و بحث می‌کردیم تا اینکه یک روز او تماس گرفت و گفت می‌خواهد حضوری با من صحبت کند.

متهم درباره روز جنایت، گفت: نزدیک غروب بود که سراغم آمد و با هم به انبار فست‌فودی در نزدیکی میدان شاه‌حسینی رفتیم و او شروع به صحبت کرد. اصرار داشت که باید با او ازدواج کنم اما من گفتم چون متاهل هستم نمی‌توانم این کار را بکنم. او شروع به داد و فریاد کرد و می‌خواست آبروریزی کند. من هم 2سیلی به‌صورتش زدم. سروصدای او بیشتر شد و من هم برای اینکه بیشتر آبروریزی نکند جلوی دهانش را گرفتم و در ادامه مقنعه‌اش را دور گلویش پیچیدم و فشار دادم و بعد او را روی زمین پرت کردم که سرش به زمین خورد و بی‌حرکت شد. هنوز نمی‌دانستم چه بلایی بر سرش آمده اما در ادامه نبضش را گرفتم و فهمیدم او فوت شده است. هرقدر تلاش کردم و تنفس مصنوعی و ماساژ قلبی دادم، فایده‌ای نداشت؛ به همین دلیل 2 کیسه پلاستیکی بزرگ روی زمین پهن کردم و جسد را روی آن گذاشتم و با چاقو آن را 2 قسمت کردم. سپس هر قسمت را داخل یک گونی انداختم و گونی‌ها را داخل خور انداختم تا هیچ ردی از جنایت باقی نماند.

بازسازی جنایت

اعترافات هولناک مرد جنایتکار بعد از مدت‌ها توانسته بود راز 2 جنایت را برملا کند. او در ادامه توسط مأموران به محل ارتکاب 2جنایت منتقل شد و در برابر بازپرس مینا و کارآگاهان آگاهی صحنه جنایت‌ها را بازسازی کرد و جزئیات دقیق‌تری را شرح داد. درحالی‌که همه شواهد و مدارک علیه متهم بود و او اعترافات صریحی به قتل 2 زن جوان کرده بود، پرونده با صدور قرار جلب به دادرسی و صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان هرمزگان ارسال شد و قرار است به‌زودی مرد جنایتکار در دادگاه محاکمه شود.

ارسال نظر