زمان مطالعه: 4 دقیقه

رفیق کشی بخاطر یک پیراهن

رئیس کلانتری 171 کهریزک از قتل یک جوان با ضربات چاقو از ناحیه گردن توسط همکارش خبر داد.
07 اردیبهشت 1398
شناسه : 12670
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/12670
3322+
بالا
رئیس کلانتری 171 کهریزک از قتل یک جوان با ضربات چاقو از ناحیه گردن توسط همکارش خبر داد.

رئیس کلانتری 171 کهریزک از قتل یک جوان با ضربات چاقو از ناحیه گردن توسط همکارش خبر داد.

سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم گفت :ساعت 6:30 دقیقه عصر دیروز مسئولان بیمارستان واوان از مرگ پسر جوان که از ناحیه گردن به شدت زخمی شده بود به کلانتری 171 کهریزک خبر دادند.

سرهنگ شریفی مقدم در خصوص قتل اتفاق افتاده گفت: ماموران پلیس با حضور در بیمارستان بررسی های خود را آغاز کردند و برادر مقتول را که نخستین شخص بود او را در وضعیت وخیم به بیمارستان رسانده بود را مورد بازجویی قرار دادند.

رئیس کلانتری 171 کهریزک در ادامه افزود: برادر مقتول به ماموران حادثه را این گونه توضیح داد و گفت، ساعاتی قبل برای دیدن برادرم به محل کارش که یک انباری در کهریزک بود رفتم. هنگامی که به محل مورد نظر رسیدم حسابی شوکه شدم، برادر از ناحیه گردن خونریزی می کرد و من خیلی سریع او را به بیمارستان رساندم اما متاسفانه او نتوانست دوام بیاورد و جانش را از دست داد.

شریفی مقدم بیان کرد: ماموران در ادامه بررسی های خود قاتل را که یک جوان 26 ساله افغان و همکار مقتول بود را شناسایی و خیلی زود وی را دستگیر کردند.

در ادامه سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم رئیس کلانتری 171 کهریزک در خصوص عامل درگیری منجر به این جنایت گفت: مقتول یک تبعه افغانستان بود چندی پیش پیراهن خود را گم کرده است تا اینکه عصر امروز در محل کارش پیراهن خود را در دست همکارش مشاهده می کند و همین جریان باعث درگیری آنها شده است.

وی افزود: قاتل هنگام درگیری کنترل خود را از دست می دهد و با چاقوی میوه خوری قاتل را از ناحیه گردن به قتل می رساند. قاتل و مقتول که هردو از تبعه افغانستان بودند 5 سال در یک انبار واقع در کهریزک تهران با یکدیگر همکار بودند.

بنا به گزارش، با دستور مقام قضایی متهم برای بررسی های بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

ارسال نظر