زمان مطالعه: 3 دقیقه

آدم‌ربایی اشتباهی برای ادب کردن مزاحم همسر

آدم‌ربایی که مرد جوان را به بهانه مزاحمت برای همسرش به اشتباه ربوده بود، بازداشت شد.
18 دی 1397
شناسه : 11582
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/11582
16197+
بالا
آدم‌ربایی که مرد جوان را به بهانه مزاحمت برای همسرش به اشتباه ربوده بود، بازداشت شد.

چندی پیش مرد جوانی با حضور در شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد توسط مردی ربوده شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

شاکی درباره جزئیات شکایت به بازپرس گفت: روز حادثه در خانه ام در جنوب تهران بودم که ناگهان صدای داد و فریاد از داخل کوچه آمد و مرد جوانی مدام زنگ خانه ما را زد، زمانیکه از خانه بیرون رفتم تا ببینم چه شده، آن مرد مرا با قمه از ناحیه سر و کمر مجروح کرد و به زور داخل خودروی پرایدش انداخت.

وی افزود: مرد آدم‌ربا من را به خانه‌اش برد، در آنجا همسر وی نیز حضور داشت که همسر این مرد بعد از دیدن من گفت فرد دیگری مزاحم او شده و به اشتباه شوهرش من را ربوده است، آدم‌ربا من را به بیمارستان برد تا مداوا شوم و در نهایت از بیمارستان متواری شد.

پس از ثبت این شکایت، تیمی از مأموران اداره آگاهی پلیس پایتخت برای شناسایی و بازداشت متهم دست به کار شده و چند روز قبل موفق به بازداشت مرد آدم‌ربا شدند.

متهم با حضور در دادسرای امور جنایی و اقرار به جرم خود، به بازپرس گفت: فردی مزاحم همسر من شده بود اما همسرم آدرس محل سکونت فرد دیگری را به من دادم که بعد از ربودن و ضرب و شتم وی متوجه شدم، او مزاحم همسرم نبوده است و اکنون پشیمانم.

متهم پس از این اظهارات با دستور قاضی سهرابی، بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

کلمات کلیدی:
ارسال نظر