زمان مطالعه: 2 دقیقه

48 کیلو تریاک به تهران نرسید

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 19 کیلو و 100 گرم هروئین و 29 کیلو تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.
02 تیر 1399
شناسه : 33482
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/33482
81+
بالا
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 19 کیلو و 100 گرم هروئین و 29 کیلو تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.

 حادثه 24 - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 19 کیلو و 100 گرم هروئین و 29 کیلو تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.

 سرهنگ  عبدالوهاب حسنوند  عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر تهیه و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی مشخص شد که متهم با همکاری همدستش به استان جنوبی کشور سفر و مقادیر فراوانی هروئین و تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه کرده است و قصد دارد با یک دستگاه پژو پارس بعد از گذشتن از استان قم به تهران انتقال دهد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، و دستور دستگیری متهم اخذ شد، ادامه داد: تیمی از ماموران عملیات ویژه به محور قم – تهران اعزام و موفق شدند خودروی متهم را در بزرگراه قم – تهران مشاهده شد.

این مقام پلیسی ابراز داشت: ماموران اعزامی دستور توقف خودرو را صادر و در یک عملیات پلیسی خودرو را متوقف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی از داخل این 19 کیلو و 100 گرم هروئین و 29 کیلو تریاک کشف شد، خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگران مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر