زمان مطالعه: 3 دقیقه

درگیری مامور انتظامی با شهروند بندرعباسی به روایت پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در خصوص انتشار کلیپ برخورد مامور انتظامی با یکی از شهروندان بندرعباسی توضیحاتی ارائه کرد.
24 بهمن 1398
شناسه : 29472
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/29472
159+
بالا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در خصوص انتشار کلیپ برخورد مامور انتظامی با یکی از شهروندان بندرعباسی توضیحاتی ارائه کرد.

حادثه 24 - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در خصوص انتشار کلیپ برخورد مامور انتظامی با یکی از شهروندان بندرعباسی توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ سعید شفیعی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان، در مورد کلیپ پخش شده در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از ماموران پلیس با شهروندان، گفت: در ساعت ۱۹:۴۵ روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه حسب اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد مزاحمت در پارک غدیر، بلافاصله گشت کلانتری ۱۱ به محل اعزام شدند.

او افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند تعدادی جوان که در حالت طبیعی نبوده و به دلیل شرب خمر تعادل روانی نداشتند با رقص و پایکوبی اقدام به راه بندان و اخلال در نظم عمومی کرده اند، که ماموران به آن‌ها تذکر داده اما افراد مذکور ضمن تمرد و مقاومت، با سنگ و چوب به شدت با ماموران درگیر و اقدام به تخریب خودرو سازمانی کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش ماموران مسبب اصلی دستگیر و مابقی اخلالگران که توسط پلیس شناسایی شده بودند نیز متواری شدند که در این رابطه پرونده اولیه تشکیل و در مراجع قضائی در حال رسیدگی است.

سرهنگ شفیعی با تاکید بر اینکه هرکس در مجموعه ناجا در هر مقام و درجه‌ای که باشد اگر رفتارش مناسب نباشد حتما با او برخورد می‌شود، افزود: اقدام به تصویربرداری و انتشار فیلم چنین صحنه‌هایی به منظور تخریب اقتدار و چهره اجتماعی پلیس، مذبوحانه و غیر قانونی می‌باشد و در کلیپ مذکور نیز تنها برخورد مامور به نمایش کشیده شده و این در حالی است که قبل از این صحنه افراد مذکور در حالت مستی ضمن توهین و فحاشی آشکار به مقامات نظام نسبت به ماموران و خودرو سازمانی تعرض کرده بودند.

او گفت: درگیری با ماموران انتظامی از جرایم عمومی محسوب می‌شود و قانون برای فردی که به مامور پلیس حین انجام وظیفه و ماموریت توهین کند، مجازات حبس در نظر گرفته است و قطعا پیگیری این موضوع با جدیت توسط نیروی انتظامی در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر