زمان مطالعه: 2 دقیقه

کشف بیش از ۸۵۰قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی در ساری

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: بیش از ۸۵۰قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی در شهرستان ساری کشف و ضبط شد .
24 دی 1398
شناسه : 28623
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/28623
169+
بالا
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: بیش از ۸۵۰قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی در شهرستان ساری کشف و ضبط شد .

حادثه 24 - رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: بیش از ۸۵۰قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی در شهرستان ساری کشف و ضبط شد .

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران، سرهنگ مسعود تقدیسی لاریجانی افزود: در پی کسب خبری مبنی بر چاپ و تکثیر دلارهای تقلبی در سطح شهرستان ساری موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

وی ادامه داد:  با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با شناسایی متهم به جعل با هماهنگی قضایی در عملیات ضربتی این فرد را دستگیر کردند و در ۲ مرحله بازرسی از یک واحد صنفی و منزل متهم موفق شدند، بیش از ۸۵۰ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی را از وی کشف کنند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده دارای چندین فقره سابقه جعل و کلاهبرداری است، گفت : در ادامه بازرسی از محل سکونت متهم به جعل سه جلد پاسپورت و تعدادی اوراق قضایی و مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت از دانشگاه، مشکوک به جعل کشف شد.

وی  از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضایی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: در انجام معاملات با ارزهای خارجی، مراقب افراد شیاد و کلاهبردار باشند تا در دام آنان گرفتار نشوند.

ارسال نظر