زمان مطالعه: 3 دقیقه

عامل جنایت در افسریه کمتر از یک ساعت دستگیر شد

رئیس کلانتری 156 افسریه از دستگیری عامل جنایت محله افسریه خبر داد و گفت: نزاع 2 جوان 18 ساله به قتل یکی از آنها منجر شد.
01 آبان 1398
شناسه : 26473
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/26473
678+
بالا
رئیس کلانتری 156 افسریه از دستگیری عامل جنایت محله افسریه خبر داد و گفت: نزاع 2 جوان 18 ساله به قتل یکی از آنها منجر شد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری 156 افسریه از دستگیری عامل جنایت محله افسریه خبر داد و گفت: نزاع 2 جوان 18 ساله به قتل یکی از آنها منجر شد. 

 سرهنگ فرهاد واقعی، عنوان کرد: ساعت 18:00 روز گذشته سی ام مهر ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی یک مورد نزاع منجر به فوت صحنه درگیری به کلانتری 156 افسریه اعلام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از وصول خبر بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی حضور یافتند و عوامل اورژانس نیز در صحنه حاضر شدند  و فوت مقتول را در اثر اصابت سلاح سرد به ناحیه سینه که دچار خون ریزی شدید شده  تایید کردند.

وی افزود: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت که 2 جوان 18 ساله پس از فحاشی به والدین یکدیگر قرار ملاقات در محل حادثه می گذارند و پس از درگیریف  قاتل با چاقویی که همراه داشت چند ضربه به سینه مقتول وارد کرده و به سرعت از محل متواری می شود.

سرهنگ واقعی ابراز داشت: با انجام تحقیقات پلیسی و هماهنگی های قضائی بلافاصله محل سکونت قاتل شناسایی شد و تیمی ازماموران کلانتری  به نشانی قاتل مراجعه و بازجوئی از پدر قاتل را  آغاز می کنند که در این هنگام متهم به منزل مراجعه می کند.

کلانتر محله افسریه با اشاره به اینکه قاتل  کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد، افزود: قاتل به کلانتری منتقل و در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف می کند.

وی  با اشاره به اینکه قاتل که علت درگیری را فحاشی مقتول به والدینش اعلام کرده است، اضافه کرد: کشف جزئیات پرونده در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر