زمان مطالعه: 3 دقیقه

دستگیری دو زورگیر خطرناک در گشت شبانه پلیس

رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر از دستگیری 2 سارق زورگیر در پرسه زنی شبانه و کشف 15 دستگاه گوشی سرقتی خبر داد.
20 شهریور 1398
شناسه : 15344
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/15344
81+
بالا
رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر از دستگیری 2 سارق زورگیر در پرسه زنی شبانه و کشف 15 دستگاه گوشی سرقتی خبر داد.

حادثه 24 - رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر از دستگیری 2 سارق زورگیر در پرسه زنی شبانه و کشف 15 دستگاه گوشی سرقتی خبر داد.

سرهنگ حسین عادلی در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت سه بامداد روز هفدهم شهریورماه ماموران گشت کلانتری 153 شهرک ولیعصر هنگام گشت زنی در خیابان ایثار متوحه پرسه زنی موتور سواری شدند و مدتی راکب موتورسیکلت را تحت مراقبت قرار می دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به استعلام پلاک انتظامی موتورسیکلت، گفت: در پاسخ استعلام گیری مشخص شد که موتورسیکلت سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی بیان داشت: با مشخص شدن سرقتی بودن موتورسیکلت ماموران به تعقیب موتورسوار پرداختند که در تعقیب و گریز صورت گرفته راکب موتورسیکلت وارد منزلی که در آن باز بود، شد.

سرهنگ عادلی افزود: با هماهنگی مقام قضائی گشت انتظامی وارد ساختمان شده و علاوه بر موتورسوار، فرد دیگری که در حال استعمال مواد مخدر بود، دستگیر کردند.

رئیس کلانتری شهر ولیعصر عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 15 دستگاه گوشی سرقتی، تعدادی ضبط، باند و 10 قبضه سلاح سرد و غیره کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند، اضافه کرد: هر 2 متهم در بازجوئی اولیه به زورگیری و سرقت اموال کشف شده در 10 روز اخیر اعتراف کردند.

کلانتر محله شهرک ولیعصر با بیان اینکه هر 2 متهم به استعمال مواد مخدر اعتیاد دارند، گفت: هر 2 متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شدند

ارسال نظر